Український журналіст пуштунського походження. Колишній журналіст газети «Коммерсантъ». Один з журналістів та активних дописувачів інформаційного порталу «Українська правда». Також є активістом журналістського руху «Стоп цензурі!».

Освіта:

У 1998 році закінчив Технічний ліцей Шевченківського району м. Києва (вул. Щусєва, 20).

У 2004 році закінчив кафедру інформаційно-вимірювальної техніки факультету авіаційних і космічних систем Київського політехнічного інституту.

Кар’єра:

З липня 2005 року по 2007 рік працював кореспондентом газети «Коммерсант-Україна».

З червня 2007 року — редактор-спецкореспондент програми «Свобода Савіка Шустера» на телеканалі «Інтер», яка в 2008 році переїхала на телеканал «Україна» і змінила назву на «Шустер LIVE». Згодом Савік Шустер заснував компанію «Студія Савіка Шустера» (Savik Shuster’s Studio), яка займається виробництвом аналітичних ток-шоу; Найєм став одним з працівників (редактором) в цій фірмі.

У листопаді 2009, «Студія Савіка Шустера» разом з каналом ТВі, розпочав спільний проект — програму «Чорне та біле», ведучим якого став Найєм. Всього вже вийшло близько 40 випусків.

22 грудня 2010 оголошує про розірвання всіх угод з продакшн-компанією «Студія Савіка Шустера», в тому числі агентської угоди та договору із «Шустер live», зазначивши, що це відбулося за обопільною згодою, без конфліктів і з перспективою на майбутнє співробітництво.[1][2]

У січні 2011 року продовжив співпрацю з продакшн-компанією «Студія Савіка Шустера» на гонорарній основі і став ведучим і автором нової програми «After live» на«Першому національному» про політичне ток-шоу «Шустер live» за лаштунками.У лютому покинув проект через те, що з програми вирізали синхрон Савіка Шустера про розмову з Сергієм Льовочкіним про перехід Шустера на «Перший національний».[4] Сам Шустер пояснив заяву Найєма пошуками «ворогів з високим рейтингом» і запевнив, що «After live» залишиться в ефірі, але з іншим ведучим — Георгієм Тихим.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *