Народився 1981 року в Запоріжжі, до 20 років жив у Дніпропетровську, потім — у Львові, подекуди в Києві. Закінчив факультет журналістики Дніпропетровського національного університету, навіть трохи повчився в аспірантурі.

З 2001 року заробляв на життя фізичною працею на поліграфічному виробництві, паралельно освоюючи інтернет і громадянську журналістику. Завдяки публікаціям в інтернеті 2005 року був запрошений до співпраці з проектом «Телекритика», а влітку 2006-го став заступником шеф-редактора групи видань — редактором сайту «Телекритика». На цій посаді працював три роки, поки не усвідомив, що заміна памперсів молодшому синові та риболовля заслуговують на час і увагу не менше, ніж робота.
Відтоді працюю оглядачем, дописую до різних видань на медійні теми, займаюсь моніторингом теленовин і отримую трохи більше, ніж раніше, задоволення від життя.

У 2001-2006 роках був головним редактором літературного сайту «Літклуб». У середині 2000-х мав період натхнення, що вилився у збірку прози «Квітослава», видану 2006 року видавництвом «Факт». Збірка творів, перекладених німецькою, готується до друку у тамтешньому видавництві «Цуйка». Нажаль, відтоді апаратний конфлікт між журналістикою і літературою вирішувався зазвичай на користь журналістики.

Останнім часом, із стартом руху «Стоп цензурі!», вимушено пишу переважно на теми перверсійних взаємин медіа і влади. Підозрюю, що на ці теми доведеться найчастіше дописувати й до блогу на «Українській правді». Хоча обіцяю цим не обмежуватися. Для тих, хто цікавиться іншими аспектами мого життя — twitter.com/otardovzhenko, otar.livejournal.com.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *