Стартує четверта Школа журналістики “Молодь-ДІЄ”

Рівненська Молодіжна громадська організація “Молодь-ДІЄ” відкриває новий набір на Школу журналістики  “Молодь-ДІЄ”, яка відбудеться 12-13 квітня 2014. Мета школи – збільшити кількість молодих та свідомих блогерів міста Рівного.

– Через революційні події в Україні Школу журналістики перенесли. Зараз Ми розпочинаємо набір на вже четвертий проект у Рівному. Запрошуємо всю активну молодь, яка хоче стати голосом для народу, місточком між подіями та громадою. Чекаємо людей, які покращують наш світ, Україну та область, — прокоментував Голова МГО «Молодь-ДІЄ» Віталій ПРИМАК.

На школі Ви:
— дізнаєтесь, що таке об’єктивна журналістика;
— дізнаєтесь, що таке залежні та незалежні ЗМІ;
— познайомитесь із провідними журналістами України та Рівного;
— отримаєте навички написання журналістських статей.

Формат заходу: буденний тренінг.
Тренінги проводитимуться відомими журналістами з провідних українських ЗМІ.
Партнером Школи журналістики є популярні ЗМІ України та Рівного.

Для реєстрації на школу потрібно заповнити  анкету на сайті проекту Школи журналістики Молодь-ДІЄ та на сторінках соціальних мереж ВК і ФБ.

Реєстрація на школу триває до 4-го квітня.

➢    Школа журналістики “Молодь-ДІЄ” — це майданчик для спілкування молодих людей, яких цікавить журналістика, відповідальних активістів міста Рівного, обміну знаннями, досвідом, ідеями, ініціативами та інноваціями, а також поглиблення знань та навичок роботи в різних жанрах журналістики. Ми хочемо об’єднати новачків журналістів в єдине коло, та надати можливість практики у інтернет-виданнях Рівного.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *