Стартував новий набір на Школу журналістики

20 Май 2016

Коментарі:

0
 Май 20, 2016
 0
Категорія: Новини

Школа журналістики від ГО “Молодь-ДІЄ” – це успішний громадський проект, який уже вшосте збере під одним дахом активну молодь з різних куточків країни. Школа журналістики “Молодь-ДІЄ” – це майданчик спілкування для молодих вмотивованих людей, які цікавляться громадською журналістикою. Це – можливість отримати корисну та цікаву інформацію від майстрів своєї справи – креативних, цілеспрямованих, наполегливих, відомих журналістів України та Рівного – міста, де все це почалося ще у 2012 році.

Цього року на школу організатори запрошують активістів та блогерів із Волині, Тернополя, Житомира та Рівного.

У Рівному запрошують на Школу журналістики "Молодь-ДІЄ" 6.0

Про це повідомляє ГО “Молодь-ДІЄ” на сторінці у facebook.

Розпочато новий набір учасників на Школу журналістики “Молодь-ДІЄ”, яка проходитиме 28-29 травня 2016 року. І це вже шостий (!) проект в історії організації.

-Цього річна школа буде унікальною та значно більшою. Наразі Ми запрошуємо актив із чотирьох міст України, а саме Рівного, Луцька, Тернополя та Житомира. Школа буде відбуватися в іншому форматі ніж попередні проекти. Також, цього разу буде відібрано більше учасників на школу журналістики “Молодь-ДІЄ”, – говорить координатор Віталій Примак.

Мета шостої школи цього року – збільшити кількість молодих блогерів в Рівному, Житомирі, Луцьку, Тернополі, а також інших міст України. Програму школи організатори повідомлятимуть у наступних анонсах у ЗМІ та соціальних мережах.

У Рівному пройде школа журналістики до якої запрошують активістів із Луцька, Тернополя та Житомира.

Для того, щоб зареєструватись на проект, потрібно лише заповнити аплікаційну форму, яка знаходиться за посиланням.

Реєстрація на школу триває до 23:59 години 22 травня 2016 року.

Відбір учасників відбувається на конкурсній основі, а результати відбору учасників будуть оприлюднені 23 травня.

Участь у школі безкоштовна, учасники покривають тільки доїзд до міста Рівного, де, власне, і відбуватимуться основні заходи школи.

Якщо ти хочеш стати журналістом чи блогером, навчитися шукати і знаходити будь-яку інформацію, швидко оволодіти новими медіа та вміти відрізняти, що в інфопросторі правда, а що – ні, – тоді тобі саме сюди. Школа журналістики “Молодь-ДІЄ” буде для тебе гарним стартом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *