У Рівному розпочалася реєстрація на Школу журналістики «Молодь-ДІЄ» 5.0

Напередодні новорічних свят учасники Рівненської Молодіжної громадської організації«Молодь-ДІЄ» вирішили зробити рівнянам приємний сюрприз — відкривається новий набір на Школу журналістики  «Молодь-ДІЄ», яка відбудеться 7 лютого 2015 року.

Повідомляє МГО «Молодь-ДІЄ».

Мета школи – професійний розвиток та підтримка молодих журналістів Рівного, які є гнучкими до запровадження інноваційних підходів, наслідують ідеали незалежних засобів масової інформації у демократичному суспільстві та розділяють європейські цінності.

Основною формою роботи школи журналістики є проведення тренінгів упродовж чотирьох днів.  Навчання в проекті поділяється на три етапи: вступ, практика та конференція випускників.

– Учасники, які пройдуть відбір на Школу журналістики «Молодь-ДІЄ», цього разу мають сплатити вступний внесок — 50 гривень, який  організатори відправлять на підтримку української армії, — розповідає голова МГО «Молодь-ДІЄ» Віталій Примак.

Для участі у Школі журналістики необхідно до 1 лютого 2015 року заповнити аплікаційну форму. Відбір здійснюватиметься в один етап на основі поданих заявок. Про результати відбору повідомлять електронною поштою 2 лютого 2015 року.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *