Які можливості отримують випускники Школи журналістики «Молодь-ДІЄ»?

Учасники рівненської громадської організації «Молодь-ДІЄ» уже вп’яте організовують Школу журналістики. Цьогоріч вона відбудеться із 7 по 15 лютого.

Колишні учасники Школи журналістики від «Молодь – ДІЄ» наразі успішно працюють у провідних інтернет-виданнях Рівненщини.

 Журналістка сайту чесних новин ВСЕ Ольга Піхун. Фото Ольги Піхун 

Учасниця першої Школи журналістики, а нині і журналістка сайту чесних новин ВСЕ Ольга Піхун:

— Завдяки Школі журналістики я отримала можливість стажуватись, а пізніше працювати на одному із провідних інтернет ресурсів Рівненщини, де працюю і дотепер. Тому можна із впевненістю сказати, що завдяки Школі журналістики  я здобула професію.

Звісно довелось багато працювати і постійно вчитись. Крім того я познайомилась із цікавими людьми , впливовими журналістами Рівненщини і не тільки.

У Школі я отримала мотивацію стати журналістом. Це чудова можливість отримати нові знайомства розширити свою сферу інтересів, а для найбільшзацікавлених — і роботу.

 Журналістка інформаційно-аналітичного порталу ЧЕТВЕРТА ВЛАДА Лілія Процишина. Фото Лілії Процишиної

Учасниця третьої Школи журналістики від «Молодь — ДІЄ», наразі журналістка інформаційно-аналітичного порталу  ЧЕТВЕРТА ВЛАДА Лілія Процишина:

— Школа втілила у реальність мою мрію стати журналісткою. Нам дали можливість побачити журналістику зсередини, не ту якою вона є на екранах телевізора, у радіоефірі, на шпальтах газет чи інтернет-сторінках, перед нами відкрили справжню журналістику з усіма її плюсами та мінусами.

Майстерність тренерів  із провідних видань Рівненщини і України вразила, вони за два тижні заклали, той стартовий фундамент для роботи у ЗМІ, що багато хто не отримає за період навчання на факультеті журналістики.

Рекомендую усім, кого цікавить журналістика, не вагайтеся та реєструйтеся на Школу, ви отримаєте не лише корисний досвіт роботи із ЗМІ, а й масу позитивних емоцій та нових друзів.

Для участі у Школі журналістики необхідно до 1 лютого 2015 року заповнити аплікаційну форму.

Відбір здійснюватиметься в один етап на основі поданих заявок. Про результати відбору повідомлять електронною поштою 2 лютого 2015 року.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *