11 Май 2015

Коментарі:

0
 Май 11, 2015
 0
Категорія: Новини, Учасники

Більше ніж двісті  визначень — «хто такий журналіст?»  дала молодь яка хотіла потрапити на одну із шкіл журналістики від «Молодь-ДІЄ». Найцікавіші редакція сайту вирішила опублікувати для обговорення.

ФОТО: ГО «Молодь-ДІЄ». Ольга Пешко по центру.

Випускниця Першої школи журналістики «Молодь-ДІЄ» Ольга Пешко відповіла так на це питання:

— «Особисто для мене журналіст — це перш за все людина, що інформує населення про події у світі, тобто надає об’єктивну інформацію про стан речей, по -друге, формує громадську думку та ставлення людей до певної ситуації, адже висвітлює всі сторони проблеми у засобах масової інформації. Професія журналіста є важливою, адже саме журналіст, завдяки власній обізнаності, інтелекту, незаангажованості та об’єктивності пояснює факти для громадськості. Журналіст — це не лише професія а й покликання, а саме неперевершене відчуття мови, та вираження думки, це особливий світогляд, завдяки якому ми дізнаємось більше про світ, адже, «хто володіє інформацією, той володіє світом»».

ФОТО: ГО «Молодь-ДІЄ»

Друга випускниця школи Дмитрук Анна також має інакше визначення із цього приводу:

— «Для початку журналіст — це людина яка завжди в курсі тих ци інших подій що її цікавить або тих що їй потрібно знайти, вона завжди старається зібрати максимальну кількість інформації застосовуючи для цього різні методи та способи її збору, після чого вона відтворює послідовність подій і чудово формує свою думку . Журналісти це ті люди які завжди готові до робочої активності . Професія журналіста на мою думку перш за все це велика відповідальність,оскільки ти будеш являтись тою людиною яка буде приносити у світ певну інформацію і є дуже важливим те наскільки вона є достовірною чи неправдивою , як її сприймають люди , в якому стилі викладений матеріал , лексика та інші нюанси .. Професія журналіста набагато складніша чим здається на перший погляд, але людська сутність така , що людям потрібна інформація, потрібно щось читати, дізнаватися і все це залежить від нашої роботи .. те, що творимо ми — читають і сприймають люди .. ми формуємо свідомість людей з приводу різних їхніх думок надаючи їм ту інформацією якою володіємо і повинні володіти інформацією вдосталь .. журналісти мають вміти подавати інформацію .. Професія журналіста — це певний ризик, активність, працьовитість, стійкість .. вона є досить вимогливою але й цікавою».

ФОТО: ГО «Молодь-ДІЄ». З ліва Інна Самкова.

Випускниця Другої школи журналістики Інна Самкова написала так:

-«Журналіст — це швидше стиль життя, коли ти не тільки сприймаєш світ, але й доносиш своє сприйняття, своє бачення до інших. Це можливість спілкуватись з багатьма людьми, переймати їх досвід, подорожувати та дізнаватись нове, розширювати свій світогляд та світогляд своїх читачів. З іншого боку, це вміння гарно висловитись письмово, не спотворюючи думок і не будучи упередженим. Це необхідність відрізняти факти від домислів та протистояти цензурі. І, звичайно, часом це нелегка робота, коли потрібно писати на тему, якою не цікавишся, і вкладатись в строк».

Далі буде…

Громадська організація «Молодь-ДІЄ».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *